vampire and fairytale RP RPG bulgarian bg

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
  • ■ РИМ
  • ■ Ню Орлиънс
  • ■ Царството на Сенките
  • ■ Друго
TEXT GOES HERE, LETY (:
TEXT GOES HERE U GUESS
TEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT GOES HEREEEE
Latest topics
» Дълбоко в дън горите
by Lety Пет Апр 22, 2016 8:13 pm

» ... и приказките никога вече няма да са същите!
by Lety Сря Дек 10, 2014 11:37 am

» Вдъхновение
by Lety Нед Ное 09, 2014 2:52 pm

» Историите на Лети
by Lety Пон Сеп 15, 2014 12:09 am

» Бекет Хатфийлд - Лудият Шапкар
by Lety Чет Авг 28, 2014 11:07 pm

» София Деверо
by Sophia Devaroux. Вто Авг 26, 2014 10:50 pm

Share | .

Опетнена любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кейтлин Грейс
Ветеран
Ветеран

Aquarius Join date : 08.04.2010

ПисанеЗаглавие: Опетнена любов   Пон Яну 17, 2011 10:03 pm

И сега какво? <)Smile

Върнете се в началото Go down
Lety
Aдминистратор
Aдминистратор

Leo Join date : 12.07.2009
Местонахождение : Венеция - Buon giorno Italia

http://twilight-man1a.niceboard.net/index.htm
ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   Пет Яну 28, 2011 5:40 am

Сега ще се изкажа по темата !

Честита, нова история <:-P Таничка, знаеш, че имаш талант като за 10-ма и обичам как пишеш. Има страхотни точни, пиперливи, разтърсващи и драматични описания.

Но и те ме накараха да чета по- трудно историята. Някак си между тях сякаш действието се загуби. Имаше много чувства, но си мислех, че някои е по-добре да бяха описани с жестове или забелязани от отсрещния.
Даваш твърде много на читателя. Аз потънах в тези описания. Но пък бяха красиви. Бога ми, бяха наистина красиви.

Интересно ми какво ще се случи. Историята накъде ще продължи. Тя си е тръгнала или ще започне от началото на тяхната връзка.
Андрю ме ядоса. Как може да се прави на интересне при все, че е толкова грешен. Ще се прибира с червило по ризата си. Той да не ходеща секс машина. Ако не се поправи, ще се моля тя да го зареже.

Нова глава? Кога? Грешни души? Кога?

Кейтлин Грейс
Ветеран
Ветеран

Aquarius Join date : 08.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   Съб Фев 05, 2011 6:21 pm

Благодаря Лети >:dd< ,
Значи имам талант, колкото десетима? От толкова мрънкане за Грешни души бях останах с впечатлението, че са повече, но и десет не е лошо число Razz.
Не знам какво да кажа за описанията и защо се е получило така. Не бих могла да дам много точно обяснение. Когато пиша не разсъждавам много, много. Всъщност въобще не разсъждавам. Това че си потънала в описанията ми е на място казано, така се чувствам и аз, докато пиша.
Напоследък се замислих какво исках да покажа с тази глава и единственото, което изниква в главата ми е отдалечността между тях. Двама души, който са били толкова близки сега приемат съвместният си живот, като даденост. Надявам се да се е получило ако не...ам аз...ам такова ailiak.
Не мога да ти кажа какво ще се случи с тях накрая, защото аз самата не знам. Дали Андрю е грешникът или пък това е тя, това също не ми е известно. Единственото, за което съм сигурна е началото на живота им заедно и както сигурно вече си разбрала няма да ти го кажа Very Happy .

Новата глава се надявам да я получите скоро, почти е написана...в една тетрадка Very Happy .
А въпросът ти за продължението на Грешни души ще оставя без коментар Serious
Razz

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   

Опетнена любов

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1